Barbie: Rockowa księżniczka PREMIERA

od 28 sierpnia do 10 września 

godz. 16:30

- bilety 14zł / 16zł

 - 2D / dubbing/ 76 min.

 

gatunek: Animacja
produkcja: USA
reżyseria: Karen J. Lloyd
scenariusz: Marsha F. Griffin

 

 

 

 

W tym przepełnionym bitami musicalu, Barbie jako Courtney, współczesna księżniczka, zmierzy się z nie lada wyzwaniem – zamieni się miejscami z Eriką, słynną gwiazdą rocka. Te dwa zupełnie różne światy zmieszają się, kiedy księżniczka Courtney trafi na Obóz Gwiazd POP, podczas gdy gwiazda rocka Erika zostanie wysłana na Obóz dla Księżniczek. Oba rywalizujące obozy będą starały się naprawić błąd, gdy tymczasem Courtney i Erika zaczną dostosowywać się do światów, których wcześniej nie znały. Co więcej, światy te wydadzą im się fascynujące, dziewczynki znajdą nowych przyjaciół i przeżyją przygody, na jakie nie miałyby wcześniej szans. Kiedy jednak zdadzą sobie sprawę, że festiwalowi, w którym rywalizują oba obozy, grozi zamknięcie, pokonają wszelkie trudności i różnice, by wspólnie walczyć o jedną sprawę. Odnajdą swoje własne głosy i udowodnią, że wszystko jest możliwe, kiedy tylko zaufasz marzeniom.


Jurassic World

od 28 sierpnia do 03 września 

godz. 18:00

- bilety 14zł / 16zł

 - 2D / napisy / 124 min.

 

gatunek: Przygodowy, Sci-Fi
produkcja: USA
reżyseria: Collin Trevorrow
scenariusz: Derek Connolly, Colin Trevorrow, Rick Jaffa, Amanda Silver

 

 

 

 

 
Każdego roku do Parku Jurajskiego na Isla Nublar przybywają miliony turystów, by z bliska podziwiać odtworzone genetycznie dinozaury. Tymczasem w laboratoriach trwają prace nad kolejnymi mutacjami genetycznymi, w wyniku których naukowcy powołują do życia dinozaura o cechach tyranozaura, karnotaura i welociraptora. Monstrum jest większe, groźniejsze, inteligentniejsze i… wymyka się spod kontroli.


O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu  PREMIERA

od 28 sierpnia do 03 września

godz. 20:00

- bilety 14zł / 16zł

 - 2D / napisy / 104 min.

 

gatunek: Horror / Romans
produkcja: USA
reżyseria: Ana Lily Amirpour
scenariusz: Ana Lily Amirpour

 

 

 

 

"Ten film złamie kanony gatunku. Ten film Was oczaruje!" - ELLE, "Odkrycie roku" - LA Weekly,

"Najpiekniejszy film o wampirach" - indieWIRE, "Wspaniały i hipnotyczny" - Hollywood Reporter

Kiedy w zepsutym do szpiku kości Bad City piękna i samotna wampirzyca spotyka jedynego uczciwego mężczyznę w mieście, staje się jasne, że nic już nigdy nie będzie takie samo. Ale czy w miejscu, gdzie przestępczość, narkotyki i prostytucja są na porządku dziennym, może narodzić się prawdziwa miłość? I czy szlachetna krwiopijczyni, która nocami na deskorolce w tradycyjnym irańskim czadorze wymierza sprawiedliwość w zdegenerowanym mieście, odnajdzie szczęście u boku przystojnego śmiertelnika?